R-10224-16
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
R-10224-16 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: R-10224-16
Manufacturer/Brand: Agastat Relays / TE Connectivity
Product description SENSOR RTD 100OHM PROBE
Datasheets: R-10224-16.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of R-10224-16
Part Number R-10224-16 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description SENSOR RTD 100OHM PROBE Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 1140 pcs Data sheet R-10224-16.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
R-115S
R-115S
Manufacturers: Amprobe
Description: SSR RELAY SPST-NO 6.5A 105-125V
In stock: 1573 pcs
Download: R-115S.pdf
RFQ
TD4A
TD4A
Manufacturers: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: SENSOR RTD 1.85KOHM CYLINDER
Download: TD4A.pdf
RFQ
SB0863
SB0863
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: SENSOR RTD 100OHM PROBE
Download:
R-10318-69
R-10318-69
Description: THERMOCOUPLE T-TYPE 350C W-LEADS
Download: R-10318-69.pdf
Manufacturers: Heraeus Sensor Technology USA
Description: SENSOR RTD 1KOHM 0.15% 2SIP
Download: 32208572.pdf
NB-PTCO-032
NB-PTCO-032
Description: SENSOR RTD 100OHM 0.001% 2SIP
Download: NB-PTCO-032.pdf
R-10331-4F6
R-10331-4F6
Description: SENSOR PRESSURE
Download: R-10331-4F6.pdf
Description: SENSOR RTD 100OHM 0.15% PROBE
Download: 32206914.pdf
HEL-705-U-1-12-00
HEL-705-U-1-12-00
Description: SENSOR RTD 1KOHM 0.1% PROBE
Download: HEL-705-U-1-12-00.pdf
HEL-776-A-T-1
HEL-776-A-T-1
Description: SENSOR RTD 100OHM RADIAL
Download: HEL-776-A-T-1.pdf
Description: SENSOR RTD 10OHM PROBE
Download: R-1630.pdf
NB-PTCO-012
NB-PTCO-012
Description: SENSOR RTD 1KOHM 0.001% 2SIP
Download: NB-PTCO-012.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year