MSP103C2
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MSP103C2 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MSP103C2
Manufacturer/Brand: Agastat Relays / TE Connectivity
Product description SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Datasheets: MSP103C2.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of MSP103C2
Part Number MSP103C2 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 3522 pcs Data sheet MSP103C2.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MSP10A0110K0FEJ
MSP10A0110K0FEJ
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP
In stock: 26373 pcs
Download: MSP10A0110K0FEJ.pdf
RFQ
MSP103B04
MSP103B04
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: SWITCH PUSH SPST-NC 3A 125V
Download: MSP103B04.pdf
RFQ
MSP103C204
MSP103C204
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V