GA10K3MBD1
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
GA10K3MBD1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: GA10K3MBD1
Manufacturer/Brand: Agastat Relays / TE Connectivity
Product description THERMISTOR NTC 10KOHM 3976K BEAD
Datasheets: GA10K3MBD1.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of GA10K3MBD1
Part Number GA10K3MBD1 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Quantity Available 10611 pcs Data sheet GA10K3MBD1.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
GA10K3A1IB
GA10K3A1IB
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3976K BEAD
In stock: 25724 pcs
Download: GA10K3A1IB.pdf
RFQ
GA10K3A1IA
GA10K3A1IA
Download: GA10K3A1IA.pdf
RFQ
GA10K4D25
GA10K4D25
Download:
GA10K4A1A
GA10K4A1A
Download: GA10K4A1A.pdf
GA10K3MRBD1
GA10K3MRBD1
Download: GA10K3MRBD1.pdf
GA10K3MCD1
GA10K3MCD1
Download: GA10K3MCD1.pdf
GA10K3CG3
GA10K3CG3
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3976K LGA
Download: GA10K3CG3.pdf
GA10SICP12-247
GA10SICP12-247
Manufacturers: GeneSiC Semiconductor
Description: SIC CO-PACK SJT/RECT 10A 1.2KV
Download: GA10SICP12-247.pdf
GA10K3A1A
GA10K3A1A
Download: GA10K3A1A.pdf
GA10K3A1B
GA10K3A1B
Download: GA10K3A1B.pdf
Description: TRANS SJT 1200V 25A TO263-7
Download: GA10SICP12-263.pdf
GA10K3A1AM
GA10K3A1AM
Download: GA10K3A1AM.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year