CL1602-000
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CL1602-000
Manufacturer/Brand: Agastat Relays / TE Connectivity
Product description SIGMAFORM TUBING
Datasheets: CL1602-000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
60 pcs
  • Message
Specifications of CL1602-000
Part Number CL1602-000 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description SIGMAFORM TUBING Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4564 pcs Data sheet CL1602-000.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CL1630WWP
CL1630WWP
Manufacturers: Dialight
Description: CL WW 630MM IP RATED W/2CLIPS
In stock: 5861 pcs
Download:
RFQ
CL14A105MO8NANC
CL14A105MO8NANC
Manufacturers: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Description: CAP ARRAY 1.0UF 16V X5R 0504
Download: CL14A105MO8NANC.pdf
RFQ
CL14A105MO5NANC
CL14A105MO5NANC