202K111-12-0
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 202K111-12-0
Manufacturer/Brand: Agastat Relays / TE Connectivity
Product description OTHER ELASTOMERS
Datasheets: 202K111-12-0.pdf
Reference Price (In US Dollars)
25 pcs
  • Message
Specifications of 202K111-12-0
Part Number 202K111-12-0 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description OTHER ELASTOMERS Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3061 pcs Data sheet 202K111-12-0.pdf
Related Products
202H54W563KV4
202H54W563KV4
Manufacturers: Johanson Dielectrics, Inc.
Description: CAP 0.056UF 2000VDC X7R 10% SMD