2022Y1422-9X
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 2022Y1422-9X
Manufacturer/Brand: Agastat Relays / TE Connectivity
Product description 2022Y1422-9X
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
  • Message
Specifications of 2022Y1422-9X
Part Number 2022Y1422-9X Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description 2022Y1422-9X Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 11184 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
2022E0421-9X
2022E0421-9X
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: COAX CABLE-HIGH PERFO
In stock: 35903 pcs
Download: 2022E0421-9X.pdf
RFQ
Description: 0.8 DOCKING CONNECTOR PLUG 136P+
Download: 2023000-1.pdf
RFQ
2022D504-405
2022D504-405
Manufacturers: Bomar (Winchester Electronics)
Description: CONN SMP PLUG 50OHM SOLDER
Download: 2022D504-405.pdf
2022H4424-9
2022H4424-9
Download: 2022H4424-9.pdf
Manufacturers: HARTING
Description: HYBRIDCABLE SAFETY BUS P 100 M C
Download:
2022W
2022W
Manufacturers: Curtis Industries
Description: CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.438"
Download: 2022W.pdf
2023
Manufacturers: Adafruit
Description: TMP007 IR THERMOPILE SENSE EVAL
Download: 2023.pdf
2022Y1422-9X-CS3400
2022Y1422-9X-CS3400
Download: 2022Y1422-9X-CS3400.pdf
Manufacturers: HARTING
Description: HYBRIDKABEL 2*BUS+ 4*1,5CU (DESI
Download:
2022E0421-0
2022E0421-0
Download: 2022E0421-0.pdf
2022Y1422-9
2022Y1422-9
Download: 2022Y1422-9.pdf
Description: 0.8 DOCKING CONNECTOR REC 136P+P
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year