ASPI-0418FS-6R8M-T3
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0418FS-6R8M-T3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ASPI-0418FS-6R8M-T3
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 6.8UH 1.5A 98 MOHM SMD
Datasheets: 1.ASPI-0418FS-6R8M-T3.pdf2.ASPI-0418FS-6R8M-T3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of ASPI-0418FS-6R8M-T3
Part Number ASPI-0418FS-6R8M-T3 Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 6.8UH 1.5A 98 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant