ASPI-0412FS-6R8M-T4
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0412FS-6R8M-T4 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ASPI-0412FS-6R8M-T4
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 6.8UH 840MA 257.4 MOHM
Datasheets: 1.ASPI-0412FS-6R8M-T4.pdf2.ASPI-0412FS-6R8M-T4.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4500 pcs
  • Message
Specifications of ASPI-0412FS-6R8M-T4
Part Number ASPI-0412FS-6R8M-T4 Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 6.8UH 840MA 257.4 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant