AISC-0805HQ-12NJ-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0805HQ-12NJ-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AISC-0805HQ-12NJ-T
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 12NH 1.6A 45 MOHM SMD
Datasheets: 1.AISC-0805HQ-12NJ-T.pdf2.AISC-0805HQ-12NJ-T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of AISC-0805HQ-12NJ-T
Part Number AISC-0805HQ-12NJ-T Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 12NH 1.6A 45 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant