AISC-0805F-4R7G-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0805F-4R7G-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AISC-0805F-4R7G-T
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 4.7UH 140MA 2.8 OHM
Datasheets: 1.AISC-0805F-4R7G-T.pdf2.AISC-0805F-4R7G-T.pdf
  • Message
Specifications of AISC-0805F-4R7G-T
Part Number AISC-0805F-4R7G-T Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 4.7UH 140MA 2.8 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant