AISC-0805F-150G-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0805F-150G-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AISC-0805F-150G-T
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 15UH 80MA 6.5 OHM SMD
Datasheets: 1.AISC-0805F-150G-T.pdf2.AISC-0805F-150G-T.pdf
  • Message
Specifications of AISC-0805F-150G-T
Part Number AISC-0805F-150G-T Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 15UH 80MA 6.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant