AISC-0805-R056G-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0805-R056G-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AISC-0805-R056G-T
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 56NH 500MA 320 MOHM
Datasheets: 1.AISC-0805-R056G-T.pdf2.AISC-0805-R056G-T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of AISC-0805-R056G-T
Part Number AISC-0805-R056G-T Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 56NH 500MA 320 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant