ABM3C-8.192MHZ-D4Y-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ABM3C-8.192MHZ-D4Y-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ABM3C-8.192MHZ-D4Y-T
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF SMD
Datasheets: 1.ABM3C-8.192MHZ-D4Y-T.pdf2.ABM3C-8.192MHZ-D4Y-T.pdf
  • Message
Specifications of ABM3C-8.192MHZ-D4Y-T
Part Number ABM3C-8.192MHZ-D4Y-T Manufacturer Abracon Corporation
Description CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4381 pcs Data sheet 1.ABM3C-8.192MHZ-D4Y-T.pdf2.ABM3C-8.192MHZ-D4Y-T.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ABM3H-A-L
ABM3H-A-L
Manufacturers: Panduit
Description: CABLE TIE HLDR ADH 2=2 HOLDERS
In stock: 45960 pcs
Download: ABM3H-A-L.pdf
RFQ
ABM3C-36.000MHZ-D4Y-T
ABM3C-36.000MHZ-D4Y-T
Manufacturers: Abracon Corporation
Description: CRYSTAL 36.0000MHZ 18PF SMD