RH525C336MA3RA3
AVX CorporationAVX Corporation
RH525C336MA3RA3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RH525C336MA3RA3
Manufacturer/Brand: AVX Corporation
Product description CAP CER 33UF 50V X7R SMD
Datasheets: RH525C336MA3RA3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of RH525C336MA3RA3
Part Number RH525C336MA3RA3 Manufacturer AVX Corporation
Description CAP CER 33UF 50V X7R SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3838 pcs Data sheet RH525C336MA3RA3.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RH521C226MA3RA3
RH521C226MA3RA3
Manufacturers: AVX Corporation
Description: CAP CER 22UF 100V X7R SMD