KT3225F16367ACW30TA0
AVX CorporationAVX Corporation
KT3225F16367ACW30TA0 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: KT3225F16367ACW30TA0
Manufacturer/Brand: AVX Corporation
Product description OSC TCXO 16.367MHZ CLPD SNWV SMD
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of KT3225F16367ACW30TA0
Part Number KT3225F16367ACW30TA0 Manufacturer AVX Corporation
Description OSC TCXO 16.367MHZ CLPD SNWV SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 42193 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
KT302J2
KT302J2
Manufacturers: U.S. Sensor
Description: THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
In stock: 34006 pcs
Download: KT302J2.pdf
RFQ
KT3225T32768DAW33T
KT3225T32768DAW33T
Manufacturers: AVX Corporation
Description: OSC DCXO 32.78KHZ CMOS SMD
Download: KT3225T32768DAW33T.pdf
RFQ
KT3-BK
KT3-BK
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.39"