1812PC334MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812PC334MAT1A Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812PC334MAT1A
Manufacturer/Brand: AVX Corporation
Product description CAP CER 0.33UF 250V X7R 1812
Datasheets: 1812PC334MAT1A.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of 1812PC334MAT1A
Part Number 1812PC334MAT1A Manufacturer AVX Corporation
Description CAP CER 0.33UF 250V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 182331 pcs Data sheet 1812PC334MAT1A.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812PC334KAT1A
1812PC334KAT1A
Manufacturers: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 250V X7R 1812
In stock: 63943 pcs
Download: 1812PC334KAT1A.pdf
RFQ
1812R-100K
1812R-100K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 10NH 1.23A 100 MOHM