1206ZG395ZAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1206ZG395ZAT2A Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1206ZG395ZAT2A
Manufacturer/Brand: AVX Corporation
Product description CAP CER 3.9UF 10V Y5V 1206
Datasheets: 1.1206ZG395ZAT2A.pdf2.1206ZG395ZAT2A.pdf
  • Message
Specifications of 1206ZG395ZAT2A
Part Number 1206ZG395ZAT2A Manufacturer AVX Corporation
Description CAP CER 3.9UF 10V Y5V 1206 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4201 pcs Data sheet 1.1206ZG395ZAT2A.pdf2.1206ZG395ZAT2A.pdf
Related Products
1206ZG225ZAT2A
1206ZG225ZAT2A
Manufacturers: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 10V Y5V 1206