AWHW 34G-0202-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW 34G-0202-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AWHW 34G-0202-T
Manufacturer/Brand: ASSMANN WSW Components
Product description CONN HEADER LOW-PRO 34POS GOLD
Datasheets: AWHW 34G-0202-T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
80 pcs
160 pcs
560 pcs
1040 pcs
5040 pcs
  • Message
Specifications of AWHW 34G-0202-T
Part Number AWHW 34G-0202-T Manufacturer ASSMANN WSW Components
Description CONN HEADER LOW-PRO 34POS GOLD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 129308 pcs Data sheet AWHW 34G-0202-T.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
AWHW 34G-SMD
AWHW 34G-SMD
Manufacturers: ASSMANN WSW Components
Description: CONN HEADER LO-PRO 34POS AU SMD
In stock: 71181 pcs
Download: AWHW 34G-SMD.pdf
RFQ
AWHW 40G-SMD-200
AWHW 40G-SMD-200
Description: CONN HEADER LO-PRO 2MM 40POS SMD
Download: AWHW 40G-SMD-200.pdf
RFQ
AWHW 26A-0202-T
AWHW 26A-0202-T
Description: CONN HEADR R/A LO-PRO 26POS GOLD
Download: AWHW 26A-0202-T.pdf
AWHW 40G-SMD
AWHW 40G-SMD
Description: CONN HEADER LO-PRO 40POS AU SMD