AWHW 20G-SMD-200
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AWHW 20G-SMD-200
Manufacturer/Brand: ASSMANN WSW Components
Product description CONN HEADER LO-PRO 2MM 20POS SMD
Datasheets: AWHW 20G-SMD-200.pdf
Reference Price (In US Dollars)
42 pcs
  • Message
Specifications of AWHW 20G-SMD-200
Part Number AWHW 20G-SMD-200 Manufacturer ASSMANN WSW Components
Description CONN HEADER LO-PRO 2MM 20POS SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 57232 pcs Data sheet AWHW 20G-SMD-200.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
AWHW 20G-SMD
AWHW 20G-SMD
Manufacturers: ASSMANN WSW Components
Description: CONN HEADER LO-PRO 20POS AU SMD
In stock: 58300 pcs
Download: AWHW 20G-SMD.pdf
RFQ
AWHW 16G-SMD-200
AWHW 16G-SMD-200
Description: CONN HEADER LO-PRO 2MM 16POS SMD
Download: AWHW 16G-SMD-200.pdf
RFQ
AWHW 16G-0202-T
AWHW 16G-0202-T
Description: CONN HEADER LOW-PRO 16POS GOLD
Download: AWHW 16G-0202-T.pdf
AWHW 16G-SMD
AWHW 16G-SMD
Description: CONN HEADER LO-PRO 16POS AU SMD
Download: AWHW 16G-SMD.pdf
AWHW 26G-SMD-200
AWHW 26G-SMD-200
Description: CONN HEADER LO-PRO 2MM 26POS SMD
Download: AWHW 26G-SMD-200.pdf
AWHW 30G-0202-T
AWHW 30G-0202-T
Description: CONN HEADER LOW-PRO 30POS GOLD
Download: AWHW 30G-0202-T.pdf
AWHW 26G-SMD
AWHW 26G-SMD
Description: CONN HEADER LO-PRO 26POS AU SMD