A-CCS52-Z-SM
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS52-Z-SM Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: A-CCS52-Z-SM
Manufacturer/Brand: ASSMANN WSW Components
Product description CONN SOCKET PLCC 52POS TIN
Datasheets: A-CCS52-Z-SM.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of A-CCS52-Z-SM
Part Number A-CCS52-Z-SM Manufacturer ASSMANN WSW Components
Description CONN SOCKET PLCC 52POS TIN Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 6754 pcs Data sheet A-CCS52-Z-SM.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
A-CCS68-G
A-CCS68-G
Manufacturers: Assmann WSW Components
Description: CONN SOCKET PLCC 68POS GOLD
In stock: 30529 pcs
Download: A-CCS68-G.pdf
RFQ
A-CCS44-G
A-CCS44-G
Description: CONN SOCKET PLCC 44POS GOLD
Download: A-CCS44-G.pdf
RFQ
A-CCS52-Z
A-CCS52-Z
Description: CONN SOCKET PLCC 52POS TIN