54713001X5F101M
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
54713001X5F101M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 54713001X5F101M
Manufacturer/Brand: API Technologies Corp.
Product description CAP FEEDTHRU 100PF 300V AXIAL
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
150 pcs
  • Message
Specifications of 54713001X5F101M
Part Number 54713001X5F101M Manufacturer API Technologies Corp.
Description CAP FEEDTHRU 100PF 300V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 18348 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
5471FR
5471FR
Manufacturers: Klein Tools
Description: FLAME-RETARDANT ELECTRODE BAG
In stock: 2736 pcs
Download: 5471FR.pdf
RFQ
5470E
5470E
Manufacturers: Ohmite
Description: KNOB KNURLED 0.250" PLASTIC
Download: 5470E.pdf
RFQ
5471C SL001
5471C SL001
Manufacturers: Alpha Wire
Description: CABLE 2COND 24AWG SHLD 1000'
In stock: 312 pcs
Download: 5471C SL001.pdf
Manufacturers: Alpha Wire
Description: CABLE 10COND 20AWG SHLD 1000'
In stock: 25 pcs
Download: 5470C SL001.pdf
5471
Manufacturers: Klein Tools
Description: CANVAS ELECTRODE BAG
Download: 5471.pdf
5470C SL005
5470C SL005
Description: CABLE 10COND 20AWG SHLD 100'
In stock: 142 pcs
Download: 5470C SL005.pdf
5470C SL002
5470C SL002
Description: CABLE 10COND 20AWG SHLD 500'
In stock: 32 pcs
Download: 5470C SL002.pdf
5471L SL001
5471L SL001
In stock: 287 pcs
Download: 5471L SL001.pdf
54713001X5U102P
54713001X5U102P
Manufacturers: API Technologies Corp.
Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Download:
Description: CABLE 2COND 24AWG SHLD 500'
In stock: 381 pcs
Download: 5471C SL002.pdf
Description: CABLE 2COND 24AWG SHLD 100'
Download: 5471C SL005.pdf
Description: CABLE 50COND 20AWG SHLD 100'
In stock: 36 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year