SPD74R-824M
API DelevanAPI Delevan
SPD74R-824M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD74R-824M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 820UH 300MA 5.2 OHM
Datasheets: SPD74R-824M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SPD74R-824M
Part Number SPD74R-824M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 820UH 300MA 5.2 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant