SPD74R-274M
API DelevanAPI Delevan
SPD74R-274M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD74R-274M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 270UH 530MA 1.64 OHM
Datasheets: SPD74R-274M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SPD74R-274M
Part Number SPD74R-274M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 270UH 530MA 1.64 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant