SPD73R-242M
API DelevanAPI Delevan
SPD73R-242M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD73R-242M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.4UH 4.5A 32 MOHM SMD
Datasheets: SPD73R-242M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SPD73R-242M
Part Number SPD73R-242M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.4UH 4.5A 32 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant