SPD62R-333M
API DelevanAPI Delevan
SPD62R-333M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD62R-333M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 820MA 500 MOHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of SPD62R-333M
Part Number SPD62R-333M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 820MA 500 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant