SPD127R-124M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-124M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD127R-124M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 120UH 1.6A 250 MOHM
  • Message
Specifications of SPD127R-124M
Part Number SPD127R-124M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 120UH 1.6A 250 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant