SPD127-224M
API DelevanAPI Delevan
SPD127-224M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD127-224M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 220UH 1.2A 390 MOHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of SPD127-224M
Part Number SPD127-224M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 220UH 1.2A 390 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant