SPD125R-824M
API DelevanAPI Delevan
SPD125R-824M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD125R-824M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 820UH 450MA 1.65 OHM
  • Message
Specifications of SPD125R-824M
Part Number SPD125R-824M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 820UH 450MA 1.65 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant