SPD125-333M
API DelevanAPI Delevan
SPD125-333M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD125-333M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 2.1A 95 MOHM SMD
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of SPD125-333M
Part Number SPD125-333M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 2.1A 95 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant