SP1812R-823J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-823J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-823J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 82UH 262MA 2.9 OHM SMD
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1812R-823J
Part Number SP1812R-823J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 82UH 262MA 2.9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant