SP1812R-473K
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-473K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-473K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SP1812R-473K
Part Number SP1812R-473K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant