SP1812R-393K
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-393K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-393K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 39UH 354MA 1.6 OHM SMD
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SP1812R-393K
Part Number SP1812R-393K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 39UH 354MA 1.6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant