SP1812-274K
API DelevanAPI Delevan
SP1812-274K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812-274K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 270UH 143MA 9.8 OHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of SP1812-274K
Part Number SP1812-274K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 270UH 143MA 9.8 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant