SP1812-222H
API DelevanAPI Delevan
SP1812-222H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812-222H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.2UH 1.17A 150 MOHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1812-222H
Part Number SP1812-222H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.2UH 1.17A 150 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant