SP1812-154G
API DelevanAPI Delevan
SP1812-154G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812-154G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 150UH 198MA 5.1 OHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of SP1812-154G
Part Number SP1812-154G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 150UH 198MA 5.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant