SP1210R-822K
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-822K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-822K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 8.2UH 487MA 880 MOHM
Datasheets: SP1210R-822K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SP1210R-822K
Part Number SP1210R-822K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 8.2UH 487MA 880 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant