SP1210R-562J
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-562J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-562J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 5.6UH 606MA 570 MOHM
Datasheets: SP1210R-562J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1210R-562J
Part Number SP1210R-562J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 5.6UH 606MA 570 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant