SP1210R-394J
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-394J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-394J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 390UH 80MA 32.4 OHM
Datasheets: SP1210R-394J.pdf
  • Message
Specifications of SP1210R-394J
Part Number SP1210R-394J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 390UH 80MA 32.4 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant