SP1210R-182H
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-182H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-182H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 1.03A 195 MOHM
Datasheets: SP1210R-182H.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1210R-182H
Part Number SP1210R-182H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 1.03A 195 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant