SP1210R-102J
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-102J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-102J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1UH 1.19A 147 MOHM SMD
Datasheets: SP1210R-102J.pdf
  • Message
Specifications of SP1210R-102J
Part Number SP1210R-102J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1UH 1.19A 147 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant