SP1210-102H
API DelevanAPI Delevan
SP1210-102H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210-102H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1UH 1.19A 147 MOHM SMD
Datasheets: SP1210-102H.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1210-102H
Part Number SP1210-102H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1UH 1.19A 147 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant