SDS680R-472M
API DelevanAPI Delevan
SDS680R-472M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SDS680R-472M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD
Datasheets: SDS680R-472M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of SDS680R-472M
Part Number SDS680R-472M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant