S4924-683H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S4924-683H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 68UH 355MA 2.7 OHM SMD
Datasheets: S4924-683H.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of S4924-683H
Part Number S4924-683H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 68UH 355MA 2.7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant