S1812R-684K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-684K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-684K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 680UH 79MA 32 OHM SMD
Datasheets: S1812R-684K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-684K
Part Number S1812R-684K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 680UH 79MA 32 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant