S1812R-393K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-393K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-393K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
Datasheets: S1812R-393K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-393K
Part Number S1812R-393K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant