S1812R-333J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-333J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-333J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD
Datasheets: S1812R-333J.pdf
  • Message
Specifications of S1812R-333J
Part Number S1812R-333J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant