S1812R-332F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-332F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-332F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM
Datasheets: S1812R-332F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-332F
Part Number S1812R-332F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant