S1812R-124J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-124J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-124J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 120UH 163MA 7.5 OHM
Datasheets: S1812R-124J.pdf
  • Message
Specifications of S1812R-124J
Part Number S1812R-124J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 120UH 163MA 7.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant