S1812R-123F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-123F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-123F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD
Datasheets: S1812R-123F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-123F
Part Number S1812R-123F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant