S1812R-103K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-103K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-103K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD
Datasheets: S1812R-103K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-103K
Part Number S1812R-103K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant